Spectrus Roleplay

Prev
Spectrus Roleplay

Rozsáhlý projekt herního serveru, zahrnující kompletní interaktivní webové stránky, grafickou tvorbu, vlastní wiki a fórum a mnoho dalších nadstandardních funkcí.

 

O projektu

 

Projekt Spectrus Roleplay byl pro mě po několik let alfou a omegou. Jedná se o dnes již ukončený herní server s velmi detailně propracovaným herním prostředím, které navozovalo dojem alternativní reality. K tomuto projektu náležely také dnes již odstavené webové stránky, vlastní fórum a také úplně vlastní wikipedia.

Webové stránky byly samozřejmě připojeny k sociálním sítím, sloužily především jako nástroj a obsahovaly opravdu velké množství funkcí. Jednoduchý redakční systém pro vkládání novinek, obrázků a editování jednotlivých stran, sociální a rozsáhlé navigační menu, galerie, kontaktní formulář a bug report formulář se systémem odměn. Dále pak umožňoval registrování nových hráčů, komplexní správa herního účtu a herních postav, kde byl obsažen také interní obchod s herní měnou pro nakupování prémiových doplňků s možností uplatňování bonusových kódů. Mezi další funkce patřil aktuální online status herního serveru, zobrazení aktuálního počasí v herním světě nebo momentální stav a počet přihlášených hráčů.

Samotný projekt zahrnoval opravdu velké množství grafických prací pro web, reklamní kampaně i sociální sítě, dále pak tvorbu obrovského množství textů pro web, fórum a wiki.

Tomuto projektu jsem věnoval několik let práce, během kterých jsem se naučil celou řadu nových věcí a poznal spoustu nových lidí.

 

Funkce: http://www.roleplay.spectrus.cz (ukončené webové stránky v archivu)

 

Grafická tvorba

Redakční systém

Uživatelské účty
s administrací

Obchod

Kontaktní formulář
Bug report

Galerie

Sociální sítě

Fórum

Vlastní Wikipedia

Google Analytics

Další funkce

Posted on 1.3.2011