Vytváříme webové stránky tak, aby s nimi mohl pracovat i běžný uživatel.

Pojďme se společně pustit i do Vašeho projektu.

Rozšířená podpora

Všem projektům kompletní tvorby webových stránek poskytujeme technickou podporu a podporu správy stránek na 1 rok zdarma od předání dokončeného projektu.

Flexibilní

Všechny webové stránky které vytváříme, jsou flexibilní a poskytují množství nastavitelných nebo upravitelných funkcí. Výhodou je, že není nutná znalost žádného programování, vše zvládne i běžný uživatel.

Responzivní

Dnešním trendem jsou především mobilní zařízení, proto jsou responzivní webové stránky již téměř nutností. Proto je vytváříme tak, aby se přizpůsobily zařízení, ze kterého jsou prohlíženy.

Individuální přístup

Každému klientovi a projektu se věnujeme individuálně a na 100 %. Nezáleží na tom, zda jde o logo, web nebo jen výpomoc, každá zakázka je tou prioritní.

Rychlé dodání

Většinu projektů tvorby webových stránek dokončujeme v horizontu maximálně 20 dnů od zahájení. Logo tvorbu plánujeme obvykle na 7 dnů.

Moderní design

Snažíme se do projektů vždy vnášet moderní designové prvky, které návštěvníka stránek zaujmou.

služby-nabídka-pozadí

Co děláme

Zabýváme se hlavně tvorbou webových stránek, ale dokážeme obsáhnout větší spektrum služeb, které můžeme nabídnout. Pokud zde nenajdete přesně to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat, jistě si s Vaším požadavkem nějak poradíme.
01
Webové stránky
Tvoříme webové stránky s redakčním systémem tak, aby si je klient mohl v průběhu jejich využívání sám spravovat a upravovat i bez odborných znalostí programování a podobně.
02
Logo tvorba
Na přání klienta můžeme vytvořit logo, které bude reprezentovat a plnit očekávaný účel. Samozřejmostí je několik návrhů a ve finální fázi několik výstupních formátů.
03
Grafické práce
Upravování obrázků a fotografií, vytváření profilových nebo timeline obrázků pro sociální sítě a YouTube kanály, tvorba favicon a backgroundů pro webové stránky, tvoření wallpaperů a podobně.
04
Personalizace šablon
Chcete-li se vydat cestou využití ať už placené, nebo šablony zdarma, můžeme Vám pomoci s její instalací, nastavením, upravením a dokončení celých webových stránek do jejich finální podoby.
05
Copywriting
Vytváření, upravování, přenášení a implementace nebo překládání textového i obrazového obsahu pro Vaše webové stránky v českém a anglickém jazyce.
06
Konzultace
Navrhování nových nápadů pro již fungující webové stránky a e-shopy. Konzultace jak zlepšit stránky, obecné povědomí, navrhování strategií pro sociální sítě...

Ceník

Orientační ceník pro vybrané služby*
basic
od 1990,-
Základní webové stránky
Redakční systém
3 podstránky
Základní SEO nastavení
1 rok podpora zdarma
Mám zájem
standard
od 5890,-
Webové stránky běžného rozsahu
Redakční systém
6 podstránek
Rozšířené funkce webu
Základní SEO nastavení
Propojení s Google Analytics
1 rok podpora zdarma
Mám zájem
Plus
od 9790,-
Sofistikovaný web nebo e-shop
Redakční systém
Rozšířené funkce webu
E-shop
Základní SEO nastavení
Propojení s Google Analytics
1 rok podpora zdarma
Mám zájem
Logo
od 890,-
Logo tvorba
Vytvoření osobního/firemního loga
Několik návrhů
Úprava dle požadavků
Několik výstupních formátů
Mám zájem
84
Měsíců
uplynulo
3934
Hodin
práce
1251
Energy
drinků
33
Projektů
dokončeno

Poslední novinky

Category: Logo tvorba, Projekty, Webové stránky
Dokončení projektu Stěhování MAX
23.3.2018 0 Comments
Dnes byly dokončeny všechny úpravy webových stránek, které jsme vyráběli pro společnost Stěhování MAX, která se zaměřuje na stěhování v České Republice a...
Category: Logo tvorba, Projekty, Webové stránky
Dokončení projektu BrandForYou
19.1.2018 0 Comments
Dnes byly dokončeny všechny úpravy webových stránek, které jsme vytvářeli pro společnost BrandForYou, která vyrábí oblečení na zakázku.   Jedná se o webové...